КАФК – місце, де хочеться читати. Національний тиждень читання

Завершилося захопливе та продуктивне свято книг у нашому коледжі – Національний тиждень читання 2023.

Студенти навчальних груп під керівництвом викладачів української мови та літератури – Ковальчук Ірини Михайлівни та Максимчук Віри Борисівни активно приєдналися до заходу, демонструючи свою любов до книг та читання.

Соціальні мережі були заповнені цікавими дописами студентів, які використовували хештег #тижденьчитання2023 для об’єднання своїх вражень та рекомендацій щодо книг. Окрім того, вони позначали офіційні сторінки коледжу, розповідаючи про свої враження від події.

Це був час для нас насолоджуватися літературою та ділитися своїми улюбленими творами з іншими. Велике спасибі всім, хто приєднався та зробив національне свято читання незабутнім!

Хай любов до книг супроводжує нас завжди, а наш коледж продовжує бути місцем, де розвивається культура читання та інтелектуального росту.

#КАФК – місце, де хочеться читати