Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок в бібліотеці ім. Олени Теліги пройшов культурно-мистецький захід “Сучасні українські жінки-композиторки”, в якому взяли участь студенти нашого навчального закладу Ірина ГРОМ, Діана КОЗАЧЕНКО, Дмитрій ЧОРНОВОЛ, Давід ПИЛИПЧУК (група 151) разом зі здобувачами освіти з Національного університету ім. М. Драгоманова та ВСП “КІУтЗ НАУ”.
Учасники заходу говорили не тільки про музичну творчість, а й порушували важливі проблеми гендерних стереотипів, які заважають українським жінкам реалізуватися в повній мірі.
Запрошені на захід членкині групи” Амазонки” відзначили його суспільну актуальність і культурно- освітню цінність.
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана-1024x768.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана1-769x1024.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана2-769x1024.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана3-769x1024.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана4-1024x769.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана5-1024x768.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана6-769x1024.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана7-1024x768.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана8-1024x768.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана9-1024x768.jpeg)
![](https://kafk.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана10-1024x768.jpeg)