Тарас Григорович Шевченко – честь і слава України

9 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича, нашого пророка, духовного батька, який дав українцям точку опори, надихнув на боротьбу та посилив віру у Перемогу!!!
Кобзар став виразником вільного духу народу, став сучасником для кожного українця.
Він дарував вічність українському слову, передбачивши незнищенність нашого народу.
Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності.
У бібліотеці коледжу відбулася літературно-музична композиція «Тарас Григорович Шевченко – честь і слава України».
Студенти 1 та 2 курсів підготували виступи про Шевченка, читали його твори, слухали музичні твори на слова Пророка. Глядачі у залі активно взаємодіяли із учасникам заходу, висловлювали своє розуміння постаті Кобзаря та обговорювали його вплив на сьогодення.

Дякуємо Валерії КРАВЧЕНКО, Максиму ПИЦАНУ, Дарії ГОРБАТЮК, Володимиру КОРЧАГІНУ, Христині САВЧЕНКО, Ірині ГРОМ, Артуру ТИРСІ, Яну ВОЛОЧНЮКУ за емоційний та натхненний виступ.

Захід підготували викладач української літератури Ірина КОВАЛЬЧУК, завідувач бібліотеки Тетяна КОЦЮРУБА та бібліотекар Тетяна ТЕРЕЩЕНКОВА.