Співпрацюємо з Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є.Жуковського “ХАІ”

Вчора, у п’ятницю 07.04 відбулася зустріч випускних курсів основної спеціальності коледжу – “Авіаційна та ракетно-космічна техніка” із завідуючою кафедри літакобудівного факультету Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ”, за участі завідуючого відділенням виробництва авіаційних ЛА КАФК.
Колега із Харкова розповіла про умови вступної кампанії в поточному році, перспектив і привілеїв у навчанні саме для випускників КАФК.
Більшість випускників коледжу виявило бажання продовжити навчання саме в ХАІ.
Тісна співпраця з інститутом налічує вже майже 25 років, коли у Києві було створено заочний філіал для випускників тодішнього технікуму (КиАТ). Тепер у столиці повноцінно працює і денне відділення.
Керівництво трьох установ – КАФК, ХАІ і АНТОНОВ – продовжує партнерську плідну роботу з формування і підтримки авіаційної еліти країни. Тримаємо освітній фронт!